Přihlášení na e-mail minikurz:

Jak zařadit bylinky do každodenního života

Tento minikurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, naučíte se, jak bylinky zařadit do svého každodenního života.

👉Máte potíže se zdravím? Jste unavení?

👉Nebo potíže nemáte, ale už tak nějak tušíte, že v tomto světě je potřeba trochu více přemýšlet co jíst a co dělat, protože na každém kroku na nás útočí reklamy, chemie a látky nevhodné pro tělo? A hlavně…👇

👉Prevence je to nejlepší, co pro sebe, své tělo a zdraví můžeme udělat.

👉Co s tím můžeme dělat? Je to jednodušší, levnější a blíž, než si myslíte. Je to něco přirozeného, co věděli lidé dřív, ale v dnešním světě není žádoucí, aby lidé tuto jednoduchou a efektivní metodu znali.

Je to bylinkaření.

👉Chtěli byste vědět, na kterou rostlinu nebo směs se obrátit v různých životních a zdravotních situacích?

👉Máte v bylinkaření pořád guláš? V záplavě receptů a tipů nevíte, které jsou ty správné?

👉Nevíte, jak si připravit a kombinovat bylinné směsi?

Chápu, jaké to je, když člověk tápe v začátcích. Taky jsem si tím prošla, protože jsem k tomuto nebyla vedena, ani mě to dříve nezajímalo. Už je to sice spoustu let, ale pamatuji si ty začátky. Hledání, zkoumání, pokusy.

Teď už mám stovky zpětných vazeb lidí, kteří mé směsi, tinktury a masti vyzkoušeli. Všichni v naší domácnosti nemuseli už osm let k lékaři s běžnými potížemi a nemocemi. Moc děkuji přirodě, že mám tu možnost tohle umět a dále se vzdělávat.

Ne opravdu BYLINKAŘENÍ není jen pití čajíčků, nebo něco pro vyvolené. Naučím Vás, že léčit se a doplňovat potřebné vitamíny a další látky pro tělo je jednoduché a hlavně to funguje.

Věděli jste například, že máme bylinky, které působá jako antibiotika, antivirotika a zároveň nám neničí střevní mikrobiom? Že máme spoustu protizánětlivých bylinek opravdu na každém kroku? Nebo že vápník můžeme krásně doplňovat i rostlinkami, které podporují i vstřebávání vápníku.

Nebo že máme opravdu efektivní bylinky na revmatické nemoci, popáleniny, kožní potíže, bylinky s analgetickými účinky, rostliny na kašel, horečku, cholesterol, vysoký tlak, potíže s prostatou…bylinky, které působí na deprese, únavu a máme to potvrzené i vědecky? Ale hlavně spoustou zpětných vazeb od lidí! Ano, vším tím se budu snažit Vás provést a ukázat Vám i nějaké kazuistiky.

Tak si udělejte týden čas na svůj seberozvoj a vezměte svůj život do svých rukou. Buďte to vy, kdo tvoří svůj svět, způsob žití a prožívání.

Co je to e-mail kurz?

Každý den ráno, během 7 dní Vám přijde mail s informacemi, videem, receptem atd. Takže se nemusíte hlásit do žádné fb skupinky, ani nic dalšího (Pokud ale chcete, udělám v naší uzavřene skupině Jak začít s bylinkami vlákno na otázky a sdílení). Stačí vyplnit formulář, zaplatit a pak už si jen udělat týden pro svůj seberozvoj.

Nebojte se, mám pro vás nachystaný pracovní sešit, který vás povede a do kterého si můžete zapisovat důležité informace, nic Vám neuteče a lépe si informace zapamatujete. Minikurz jsem sestavila tak, aby informace přicházely strukturovaně.

Na co se můžete v minikurzu těšit?

👉videa ze zpracování – vysvětlení základů –  výroba tinktury, masti, sušení, ocet… – na videu i v pdf

👉recepty s divokými bylinkami – jak k jídlu, tak k léčení

👉tipy na mé směsi

👉co zařadit do běžné bylinkové lékárničky, ať Vás nic nepřekvapí – běžné nemoci, úrazy, bolesti, horečka …

👉jak používat bylinky v péči o sebe

👉můžete se těšit na teorii, praktické ukázky, ale i kazuistiky a zaplujeme nenápadně i do seberozvoje

Výhody e-mailového kurzu?

-nemusíte se nikam přihlašovat, pamatovat si přihlašovací údaje

-email Vám přijde hned ráno, můžete se podívat kdykoliv během dne, kdy máte čas

Jak funguju, předávám informace a co je mi blízké?

👌JEDNODUŠE  👌EFEKTIVNĚ

👌TO, CO ROSTE OKOLO NÁS

Mám ráda jednoduchost, snažím se informace předávat jednoduše, hledat jednoduché způsoby a co nejefektivnější.

Zároveň souzním s tím, že bylinky, které nám rostou nablízku jsou ty pravé pro nás. Proto většinou doporučuji divoce rostoucí rostlinky, které můžete najít všude a nepotřebujete zahradu.

V minikurzu Vám dám tipy na základní bylinkovou lékárničku, a také, které preparáty sebou nosím, kdyby náhodou.

R

ANO

Objednávám si e-mail minikurz: Jak zařadit bylinky do každodenního života – právě teď za akční cenu 990,-

R

ANO

Vím, že mi po dobu 7 dní budou chodit každý den maily s tipy, recepty a videi. 

R

ANO

Vím, že k minikurzu dostanu bonus:

  • pracovní sešit: Cesta k bylinkaření

,,Líbí se mi, že jste originální, svá …a tím i autentická a uvěřitelná. Což je v dnešním, uspěchaném a „umělém“ světě spíše výjimkou.

Ve vaší práci vnímám hluboký zájem o téma, a je vidět, že se v mnoha ohledech opíráte o své vlastní zkušenosti s bylinkami a nemáte to někde okopírované, toho si moc cením.

Vaše E-knihy jsou opravdu přínosné, máte smysl pro systematičnost, je to přehledně a přitom citlivě zpracováno…“

Jana J.

,,To, co umíte a předáváte dál, je skvělé, miluju bylinky a ráda o nich čtu. Moc Vám děkuji, za to, co děláte. Jste sluníčko :)“ Š.

,,Jarní bylinkaření bylo velmi inspirativní. Teď budu při plení záhonů třídit „plevel“ na jedlý a nejedlý.“

Potřebujete pomoc?

Napište mi na nikos@melodieprirody.cz.

Copyright © 2024 Melodie přírody| Nikola Navrátilová                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Ochrana osobní údajů (GDPR)| Obchodní podmínky